کابل کواکسیال RG58

کابل RG58 در موارد بسیاری استفاده می شود و معمولا بازده آن بین 70 تا 95 درصد می باشد. قطر خارجی این کابل حدود 0.2 اینچ یا 5 میلیمتر می باشد.وزن کابل RG58 حدود 37 گرم بر هر متر و ظرفیت خازنی آن حدود 3007 پتانسیل می باشد.مغز مرکزی این کابل، هادی جامد و ویژگی RG58 a/u ویژگی های انعطاف پذیر بودن 7 تا 19 رشته هادی مرکزی می باشد. اغلب ارتباطات دوطرفه رادیویی از قبیل کشتیرانی، پلیس، رادیو و … براساس یک کابل 50 اهمی می باشد.
از کابل RG58 معمولا به عنوان یک حامل کلی در آزمایشگاه استفاده می کنند و همچنین با استفاده از BNC نیز می توان در تجهیزات تست و اندازه گیری اسیلوسکوپ استفاده کرد.از این کابل در دو نسخه RG58 a/u و RG58 c/u به صور گسترده در شبکه های اترنت ساتفاده می شود که زول مسافت حداکثر 185 متر می باشد، به همین دلیل در بعضی از مصارف می تواند جایگزین کابل های CAT5 و CAT6 باشد.
از کابل RG58 برای فرکانس های نسبتا زیاد نیز استفاده می شود. به عنوان مثال از 3.3 dB/100 feet در 50 MHz به 21.5 dB/100 feet در 1GHz در کل می توان نتیجه گرفت استفاده از کابل RG59 نسبت به این کابل بیشتر توصیه می شود با توجه به این که از نظر قیمتی هم آن چنان تفاوتی ندارند.
مزایای کابل های کواکسیال:
– انعطاف پذیری و قابلیت شکل پذیری در محیط مورد استفاده
– قابل استفاده بودن برای مدت زمان طولانی
– دوام و پایداری مناسب
– پایین بودن قیمت آن که باعث می شود هزینه نگهداری و توسعه آن کم تر شود
– ظرفیت مناسب ، حداکثر تا ۳۰۰ مگا هرتز در پهنای باند.
– پهنای باند مناسب برای سرویس های مخابراتی از جمله کنفرانس های صوتی و تصویری و سیستم های دوربین مداربسته

برای سفارش و یا هر گونه راهنمائی با کارشناسان ما تماس بگیرید.
تماس با ما